ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Зарахування до закладу загальної середньої освіти здійснюється відповідно до Наказу МОН № 367 від 16.04.2018 року "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Відповідно до Статуту навчального закладу

2.6.Зарахування учнів до всіх класів Навчального закладу здійснюється безпроведення конкурсу і, як правило, відповідно до території обслуговування.

2.7. Директор Навчального закладу зобов’язаний вжити заходів дляознайомлення дітей та їх батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до Навчального закладу, цим Статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

2.8.Зарахування учнів до Навчального закладу здійснюється, як правило, допочатку навчального року за наказом його директора.

Для зарахування учня до Навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають допершого класу), до навчального закладу III ступеня – документ про відповідний рівень освіти.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.

2.9. Іноземці та особи без громадянства зараховуються до Навчального закладу відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.