Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 142
Харківської міської ради Харківської області – один із кращих навчальних закладів Московського району міста Харкова.

Наша адреса: м. Харків-61170, вул. Валентинівська, 20-В

Телефон: (057) 725-16-71 - канцелярія, кабінет директора

(057) 725-16-70 - кабінет заступника директора з НВР, вахта

Е-mail: sch142@kharkivosvita.net.ua

СТАТУТ ХАРКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №142

/Files/images/DSC_0318.JPG

Похвала рідній школі

Слово «школа» таке близьке й рідне, як мама, батьківщина, домівка, оселя.

Із дитячих літ входить воно в наші серця і нікого не залишає байдужим до останніх днів. Коли вимовляють це слово, то в уяві постають затишні класи, просторі коридори, образи улюблених учителів, друзів-однокласників. А ще пригадуються уроки, на яких пізнають світ, готуються до життя, учаться долати труднощі, дізнаються про закони дружби, толерантності та шляхетності.

Школа – це не лише навчальний заклад, а й фундамент майбутнього. І від нього часто залежить все, що буде потім, у дорослому житті учнів. Ось тому педагогічний колектив, адміністрація Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №142 Харківської міської ради Харківської області визначили мету своєї діяльності так – озброїти учнів знаннями, допомогти стати особистостями, бути здоровими, щасливими і талановитими. І саме орієнтир на успіх найбільше приваблює наших школярів. Вони розуміють, що кар’єра розпочинається не з дати видачі диплома, а вже сьогодні, тому й дбати про неї потрібно саме зараз.

Кожен педагог школи прагне через свій предмет підготувати учнів до життя. Учителі вважають, що зміст уроку – це засіб розвитку дитини, пізнання нею себе і світу, створення умов для самовизначення. Переважна більшість уроків, що проводяться в нашій школі, – це уроки, які за своєю організацією, змістом та методикою відповідають викликам і потребам даного історичного періоду.

Усі кабінети початкової школи затишні й охайні, у них знаходяться сучасні технічні засоби, різнорівневий дидактичний матеріал для індивідуальної та диференційованої роботи з кожною дитиною. Учителі допомагають вихованцям шукати себе кращого, створюють умови для всебічного розвитку, окрилюють.

У середній і старшій школі теж забезпечено необхідні умови для успішного оволодіння знаннями. Педагоги, досвідчені і молоді, прагнуть виховувати людину, здатну творити власне життя, здатну до саморозвитку.

Плекаючи здібності та обдарування дітей через залучення їх до участі в олімпіадах, інтелектуальних конкурсах, МАН, переконуємося, що саме такий вибір – шлях до щасливого та успішного життя в майбутньому.

Пишаємося перемогами та здобутками кожного учня. Нехай це скромна участь у шкільній олімпіаді чи серйозний успіх на обласній або всеукраїнській.

У 2015/2016 навчальному році учасницею Всеукраїнського рівня міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика стала учениця 6-А класу Акименко Анастасія (учитель Романцова Н.І.). Вихованка цього ж учителя Сумець Світлана, учениця 9-Б класу, перемогла в районному конкурсі знавців української мови, районному етапі олімпіади з української мови та літератури, успішно виступила на обласному етапі.

Солідними здобутками можуть похвалитися учителі історії та права Цепков Д.О. та Труш М.М. Їхні учні посіли такі призові місця: Ілюха Д. (9-А кл.) - ІІ місце на районному етапі олімпіади з історії України і ІІІ місце на обласному етапі, Катриченко К. (11 кл.) – ІІІ місце на районному етапі з права.

Є призери районного етапу олімпіади з математики. Це учениця 6-А класу Іванова А. (учитель Цалко В.М.).

Юні хіміки теж не відстають, почесне ІІ місце серед учасників районного етапу обійняла Попова О., учениця 9-Б класу (уч.Рибалка І.Г.).

Катриченко К. (11 кл.) стала другою на конкурсі ораторського мистецтва (уч.Романцова Н.І.).

Треті місця на районному етапі також обійняли на міжнародному конкурсі знавців української мови імені П.Яцика учениця 7-А класу Юртаєва К., на олімпіаді з української мови та літератури - учениця 7-А класу Ананьєва А., на мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка - учениця 5-А класу Рибалко В. (уч.Ліснича Л.Е.). Переможницею районного етапу знавців української мови стала учениця 10 класу Хіврич Катерина (уч.Кизименко О.М.).

Спортивні досягнення наших вихованців теж вагомі. Так учень 9-А класу Сімчишин В. (уч.Ванкончук В.О.) переміг не лише на районних змаганнях, а й на обласних став четвертим. Юні баскетболісти школи стали призерами району.

Тож, обравши своїм кредо слова: «Немає нерозумних дітей, є нерозкриті здібності», учителі якнайбільше дбають, щоб сформувати предметні та ключові компетентності учнів, щоб кожен випускник став конкурентноспрямованим і компетентним. Здібності, творчий потенціал закладені в дитині природою, а завдання школи – створити умови для їхнього розвитку, що з успіхом і роблять члени педагогічного колективу школи №142.

Запрошуємо дітей усього міста стати учнями нашої школи!

Схема проїзду:
Ст.м."Студентська"
Трамваї 27, 16А
Тролейбуси 34, 42

/Files/images/Cxevf1.jpg

Кількість класів – 28. Загальна кількість учнів – 793.

СКЛАД ШКІЛЬНОЇ МЕРЕЖІ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ

Мова навчання – українська

На виконання п.2 ст.30 Закону України "Про освіту" для створення умов доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими потребами в школі встановлено кнопку виклику персоналу.

Карта закріплення території за ХЗОШ № 142

/Files/images/схемамкр.jpg

вул. Академіка Павлова буд.: 132-В, 132-Г, 134/16, 134-Б

вул. Валентинівська буд.: 18, 20, 20-А, 20-Б, 22, 22-А, 24, 24-А, 24-Б, 24-В, 24-Г, 26, 26-А, 28

вул.Гв.Широнінців буд.: 53, 53-А, 55

З 03 вересня 2018 р. в школі організована фізична охорона за кошти міського бюджету (КП «Муніципальна охорона», https://www.dzo.com.ua/tenders/2533054).

Призначено охоронцем Шаповалова Олега Миколайовича.

/Files/images/IMG-89081224962c09133a700c75bfb65d86-V.jpg

З 04.12.2018 року за кошти міського бюджету в школі встановлено відеонагляд.