Комунальний заклад «Харківський ліцей №142 Харківської міської ради»– один із кращих навчальних закладів Салтівського району міста Харкова.

Наша адреса: м. Харків-61170, вул. Валентинівська, 20-В

Телефон: (057) 725-16-71 - канцелярія, кабінет директора

(057) 725-16-70 - кабінет заступника директора з НВР, вахта

Е-mail: KharkivLyceum142@ukr.net

СТАТУТ ХЛ №142 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


/Files/images/DSC_0318.JPG

Похвала рідному ліцею

Слово «школа» таке близьке й рідне, як мама, батьківщина, домівка, оселя.

Із дитячих літ входить воно в наші серця і нікого не залишає байдужим до останніх днів. Коли вимовляють це слово, то в уяві постають затишні класи, просторі коридори, образи улюблених учителів, друзів-однокласників. А ще пригадуються уроки, на яких пізнають світ, готуються до життя, учаться долати труднощі, дізнаються про закони дружби, толерантності та шляхетності.

Школа – це не лише навчальний заклад, а й фундамент майбутнього. І від нього часто залежить все, що буде потім, у дорослому житті учнів. Ось тому педагогічний колектив, адміністрація Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №142 Харківської міської ради Харківської області визначили мету своєї діяльності так – озброїти учнів знаннями, допомогти стати особистостями, бути здоровими, щасливими і талановитими. І саме орієнтир на успіх найбільше приваблює наших школярів. Вони розуміють, що кар’єра розпочинається не з дати видачі диплома, а вже сьогодні, тому й дбати про неї потрібно саме зараз.

Кожен педагог школи прагне через свій предмет підготувати учнів до життя. Учителі вважають, що зміст уроку – це засіб розвитку дитини, пізнання нею себе і світу, створення умов для самовизначення. Переважна більшість уроків, що проводяться в нашій школі, – це уроки, які за своєю організацією, змістом та методикою відповідають викликам і потребам даного історичного періоду.

Усі кабінети початкової школи затишні й охайні, у них знаходяться сучасні технічні засоби, різнорівневий дидактичний матеріал для індивідуальної та диференційованої роботи з кожною дитиною. Учителі допомагають вихованцям шукати себе кращого, створюють умови для всебічного розвитку, окрилюють.

У середній і старшій школі теж забезпечено необхідні умови для успішного оволодіння знаннями. Педагоги, досвідчені і молоді, прагнуть виховувати людину, здатну творити власне життя, здатну до саморозвитку.

Плекаючи здібності та обдарування дітей через залучення їх до участі в олімпіадах, інтелектуальних конкурсах, МАН, переконуємося, що саме такий вибір – шлях до щасливого та успішного життя в майбутньому.

Пишаємося перемогами та здобутками кожного учня. Нехай це скромна участь у шкільній олімпіаді чи серйозний успіх на обласній або всеукраїнській.

Тож, обравши своїм кредо слова: «Немає нерозумних дітей, є нерозкриті здібності», учителі якнайбільше дбають, щоб сформувати предметні та ключові компетентності учнів, щоб кожен випускник став конкурентноспрямованим і компетентним. Здібності, творчий потенціал закладені в дитині природою, а завдання школи – створити умови для їхнього розвитку, що з успіхом і роблять члени педагогічного колективу школи №142.

Запрошуємо дітей усього міста стати учнями нашого ліцею!


Схема проїзду:
Ст.м."Студентська"
Трамваї 27, 16А
Тролейбуси 34, 42

/Files/images/Cxevf1.jpg

Кількість класів – 28. Загальна кількість учнів – 793.

СКЛАД ШКІЛЬНОЇ МЕРЕЖІ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ

Мова навчання – українська


На виконання п.2 ст.30 Закону України "Про освіту" для створення умов доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими потребами в школі встановлено кнопку виклику персоналу.


Карта закріплення території за ХЛ № 142

/Files/images/схемамкр.jpg

вул. Академіка Павлова буд.: 132-В, 132-Г, 134/16, 134-Б

вул. Валентинівська буд.: 18, 20, 20-А, 20-Б, 22, 22-А, 24, 24-А, 24-Б, 24-В, 24-Г, 26, 26-А, 28

вул.Гв.Широнінців буд.: 53, 53-А, 55

З 03 вересня 2018 р. в ліцеї організована фізична охорона за кошти міського бюджету (ООО «Клипер»), https://www.dzo.com.ua/tenders/2533054).

ОООО "Клипер"

З 04.12.2018 року за кошти міського бюджету в ліцеї встановлено відеонагляд.

Кiлькiсть переглядiв: 4530

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.