Школа зустрічає Новий рік!

Урочисто та весело зустріли Новий рік учні та вчителі нашої школи. Приготування до свтяа розпочалися заздалегідь. Особливо напруженим був останній тиждень: усією школою прикрашали класи, вестибюль, актову залу та головну красуню - ялинку.

Першими почали зустрічати Новий рік учні початкових класів. Ранки, які вони проводили, були яскравими та цікавими. Не відставали середні і старші класи.

Але найбільш памя'ятним для всіх став останній день. Урочистості розпочалися ще до початку уроків. Дід Мороз і Снігуронька зустрічали учнів, батьків, вчителів на порозі школи. Вони не лише вітали усіх, але й проводили різноманітні конкурси. Свято побачили усі мешканці нашого району.

На цьому сюрпризи не закінчувались: у вестибюлі рідної школи ініціативна група учнів та вчителів у карнавальних костюмах продовжувала новорічні вітання, довколу лунала музика, веселий гамір ...

Заключним акордом свята став концерт. Пристуні зустрілися з персонажами казок, Снігуронькою, Дідом Морозом. Святкові пісні, танці і жарти створили по-справжньому піднесений настрій.

Сопдіваємось, що після такої зустрічі Нового року ІІ семестр для усіх буде ще більш успішним, а рік - щасливим!!!