Свято до Дня Святого Миколая

19.12.2016 року на базі Харківського міського палацу дитячої на юнацької творчості проведено районне свято до Дня Святого Миколая для 200 дітей пільгового контингенту у числа учнів 1-2 класів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району.

Серед запрошених на свято - діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти військовослужбовців, які загинули при виконанні службових обов’язків та діти загиблих шахтарів, діти з багатодітних та малозабезпечених родин, діти-інваліди та діти-чорнобильці, діти, які виховуються в неповних родинах, діти вимушених переселенців із зони АТО та учасників бойових дій в АТО, а також інші школярі, які потребують соціальної підтримки.

Привітала малюків з Днем Святого Миколая наяальник Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради О.В. Гресь

Діти переглянули чудову виставу, підготовлену гуртківцями Палацу, і отримали солодкі новорічні подарунки від народних депутатів України Д.В.Святаша і В.Ю.Мисика.

/Files/images/news/2016/12gruden/25e5.jpg/Files/images/news/2016/12gruden/ad6b5c8.jpg