Четверта національна (не)конференціяEdCamp Ukraine 2018.

2-3 липня в м. Харкові відбулася Четверта національна (не)конференція EdCampUkraine 2018, представником нашої школи на якій була вчитель інформатики Наталія Пономарьова.

Захід зібрав більше тисячі українських педагогів та півтори сотні експертів із 11 країн.

(Не)конференція спрямована на обмін новаторським досвідом, підвищення кваліфікації вчителів, пошук шляхів побудови нової української школи, формування спільноти відповідального вчительства.

Участь у (не)конференції взяли Міністр освіти й науки України Лілія Гриневич, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, заступник голови Харківської обласної державної адмінсітрації Анатолій Бабічев, співзасновниця світового руху EdCamp Хадлі Фергюсон, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, представник Фонду народонаселення ООН в Україні UNFPA Каспар Пік, радник міністра освіти Ізраїлю Яаков Гехт та вся команда EdCamp Ukraine.

/Files/images/ув1.jpg

/Files/images/Сумка.jpg