Поради батькам для підготовки до нового навчального року.

Шановні батьки!

Після довгих літніх канікул дітям буває складно налаштуватися на робочий настрій.

Психологи та досвічені педагоги надають рекомендації для полегшення адаптації дітей до нового навчального року.

У серпні місяці головне для батьків і учнів − повернутись до звичного режиму, який був у дитини під час навчання.
За літо дитяча рука (це стосується дітей початкових класів) забуває як писати, і швидкість письма на початку року істотно відрізняється від весняних показників.
Вчителі радять пописати прописи, повторити таблицю множення. Звичайно, це повинно бути не примусово.
Для старшокласників можна проаналізувати як дитина впоралась з завданням, яке вчителі задавали на літні канікули.
Купівля шкільного приладдя – приємна річ, яка водночас налаштовує на навчальну діяльність.
Бажано не тиснути на школярів на самому початку навчання. Варто дати дитині можливість поступово втягнутися в навчальний процес і перший час після початку навчального року ставитися до труднощів дітей з особливим розумінням. Дійсно, на початку чергового навчального сезону часом учням важко зібратись з думками, все ще свіжі враження про теплі дні канікул.
За матеріалами сайту http://lovelylife.in.ua/zhyttya/1-veresnya-porady-dlya-vdalogo-pochatku-navchannya.html#

Пропонуємо також переглянути корисні матеріали на сторінці "На допомогу батькам!