Районний конкурс «Прапороносці»

На виконання Указу Президента України від 26 лютого 2016 року №68/2016 «Про сприяння розвитку громадянського суспільствав Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 №954-р «Про затвердження плану заходів щодо популяризації державних символів України, виховання поваги до них у суспільстві», керуючись ст.20 Конституції України, Постановою Верховної Ради України від 28.01.1992 №2067-XII «Про Державний прапор України», наказом Міністерства освіти і науки України від 07.09.2000 № 439 «Про затвердження Рекомендацій щодо порядку використання державної символіки в навчальних закладах України», з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641, виховання у школярів поваги до державних символів України, формування громадянської компетентності особистості в сучасному суспільстві, національної свідомості та патріотизму, створення досвідчених груп прапороносців у кожному загальноосвітньому навчальному закладі 18 жовтня 2018 року було проведено районний конкурс «Прапороносці», участь у якому брали команди всіх закладів загальної середньої освіти району.

До складу журі увійшли представники Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради, Національної академії Національної гвардії України, Московської районної ради Харківської міської організації ветеранів України, Московського районного військового комісаріату міста Харкова.

Команда школи успішно взяла участь у заході. Дякуємо учасникам!