Увічнення пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

12.11.2019 за рішенням комітету Харківської міської ради від 17 січня 2018 року за №45, з метою увічнення пам'яті воїнів-інтернаціоналістів, які героїчно загинули в Афганістані, на будівлі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №142 Харківської міської ради Харківської області було урочисто відкрито меморіальну дошку випускникам школи №142, воїнам-інтернаціоналістам Горкавенку Владиславу Віталійовичу і Ковальову Сергію Григоровичу. На урочистій лінійці були присутні почесні гості: голова Громадської організації "Харківська міська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)", ветеран війни в Афганістані, полковник Борзов Віктор Олександрович; ветеран війни в Афганістані Биков Михайло Леонідович; заступник голови з питань сімей загиблих Громадської організації "Харківська міська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)" Новохатська Тетяна Павлівна; голова Московського районного відділення Харківської міської спілкі ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), почесний громадянин міста Харкова Овчаренко Микола Миколайович; заступник начальника Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Попова Вікторія Іванівна.

Переглянути фото можна за посиланням.