Новорічні свята - 2015

Протягом цього тижня в нашій школі триває святкування найулюбленішого з дитячих свят - Нового року.

В усіх класах проводяться веселі виховні години, екскурсії.

До новорічних свят усі учні початкової школи одержали солодкі подарунки від Харківського міського голови.

Головною подією цього радісного тижня стала прем'єра загальношкільного мюзиклу "Снігова королева", участь у якому взяли біля 200 учнів усіх класів нашої школи.

Покази мюзиклу відбулися для учасників районного семінару учителів англійської мови, для учнів 3-4х, 1-2х класів, для батьків та друзів школи.

Фотозвіт про новорічні свята можна переглянути в нашій галереї.

У січні 2015 року планується проведення декількох благодійних показів мюзиклу. Запрошуємо усіх переглянути наш спектакль!