Повернутися до звичайного режиму

Педагогічний колектив

Навчально-виховний процес забезпечують 47 вчителів.

З вищою освітою – 47;

З вищою категорією –19

І категорією -12

ІІ категорією –5

Спеціаліст -11

Старший учитель – 5

Учитель-методист-10

За якісну підготовку учнів до районних олімпіад нагороджено грамотами управління освіти Московської районної в місті Харкові ради вчителі: Цалко В.М., Зорька О.М., Огородницька Н.В. , Труш М.М., Ліснича Л.Е., Романцова Н.І., Кукло О.В., Пономарьова Н.О., Цепков Д.О., Кодацька С.В.

На обласній виставці-презентації педагогічних ідей і технологій нагороди отримали: диплом ІІІ ступеня за роботу «Ювілейний калейдоскоп, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченко» (Ліснича Л.Е., Романцова Н.І., Огородницька Н.В., Муконіна В.Я., Григорян Н.Є., Кизименко О.М.), диплом ІІІ ступеня за роботу «Дистанційний курс тема «Вектори» Геометрія 9 клас. Система уроків з математики для 5 класу з використанням ІКТ» (Зорька О.М.), диплом ІІІ ступеня за роботу «Використання поетичних творів Т.Г. Шевченка на уроках української мови та читання в початкових класах» (Суркова Л.В.).

Мають друковані роботи вчителі Мірошко Р.П., Мірошко О.І., Пабат Т.В., Кизименко О.М., Пономарьова Н.О., Романцова Н.І., Ліснича Л.Е., Боярова Л.М.

Методична рада школи, очолювана директором Огородницькою Н.В., надає методичну допомогу вчителям щодо підвищення якості знань в умовах модернізації освітньої галузі, заступники директора з навчально-виховної роботи Сачкова О.В. та Муконіна В.Я. здійснюють системний моніторинг та аналіз досягнень педагогічного та учнівського колективів, що сприяє зростанню їх компетентності.

Пропонуємо переглянути:

Вчителі початкової школи