Вчителі початкових класів нашої школи - одні з найкращих у Московському районі.

Колектив надзвичайно працьовитий і талановитий, всі свої знання, уміння, любов і доброту віддають вчителі своїм вихованцям.
Саме до них приводять батьки своїх 6-річних діточок, і вчителі ведуть їх, обережно плекаючи, сходинками все вище і вище.
Вчителі-однодумці працюють з творчою наснагою, душевною щедрістю.
Добрими характерами, розумом та порядністю нагородили їх природа та батьки.
Наші вчителі постійно підвищують свою фахову майстерність, беруть участь у конкурсах «Учитель року», «Вихователь року».
Серед них є лауреати, дипломати та переможці цих конкурсів, їхні роботи друкуються у фахових журналах, відзначаються дипломами та грамотами на обласному ярмарку педагогічних ідей та технологій.
Вчителі саме початкової школи першими в районі стали використовувати елементи педагогічної технології критичного мислення, і вперше саме в нашій школі було відкрито клас за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».
Вчителі початкових класів віддають своє серце дітям, а вихованці платять їм вдячністю та любов’ю.

Ласкаво просимо!

/Files/images/pk.jpg

Шановні гості! Пропонуємо Вашій увазі авторські сторінки наших вчителів:

Бабічева Юлія Володимирівна

Боярова Лариса Михайлівна