/Files/images/378.JPG

Я, вчителька початкових класів, стою біля джерела формування особистості, тож до мене особливі вимоги – закласти міцну основу знань, виробити працьовитість, прищепити навички культурної поведінки. Словом, зробити все, щоб з кожного учня виросла справжня людина.
Подорож у світ знань починається з 1 класу. Чи стане вона захопливою, бажаною на все життя, залежить від мене, від мого такту, організованості, форм і методів роботи, від професійної компетентності та мого бажання навчити дітей.
Малюк хоче вчитися, коли він щасливий, коли знає, що його люблять, йому щиро хочуть допомогти. Що радує і засмучує учня в школі? Багато що, але насамперед – ставлення до нього вчителя. Тому важливо с перших днів правильно побудувати взаємини класовода з учнем, знайти правильний підхід і тон у спілкуванні з кожним із них, створити у класі спокійну, довірливу атмосферу, щоб школяр не травмувався невдачами у навчанні.
Важливо с перших днів запалити дітей радістю пізнання й підтримувати у кожній дитині вогник жадоби знань. Це я реалізую через казки та ігри, подорожі до країни фантазії. Часто в класі проводяться свята, поетичні хвилинки, конкурси.
Моя праця – творча, пошукова і щоб вона була успішною, я завжди вдосконалюю свою педагогічну майстерність. Тому, що від моєї духовної культури, ідейного багатства залежить розум, щастя і здоров’я дітей, яких я навчаю і виховую.