Бабічева Юлія Володимирівна – вчитель початкових класів

/Files/images/IMG_20170927_142014.jpg

«Ви говорите: діти мене втомлюють. Ви праві. Ми втомлюємося, від того що треба підніматися до їхніх почуттів. Підніматися, ставати навшпиньки, тягнутися. Щоб не образити.» Януш Корчак

У кожної людини поняття «щастя» різне. На мою думку, найбільше щастя – відчувати, що ти потрібен людям. Рано чи пізно кожна молода людина повинна вирішити: яку професію обрати, адже це на все життя. Доля дарує кожному із нас Учителя – людину, яку ми протягом усього життя будемо називати другою мамою. Часто таким Учителем для багатьох є вчитель початкових класів.

«А мрія моя здійсниться, я стану вчителем початкових класів, і буду плекати молоді паростки у дитячих душах і віддавати школі все життя!» … Скільки разів повторювала цю фразу!

Моя дитяча мрія здійснилась! Я - вчитель... Два чарівних слова, які змушують зазирнути у власне серце, в свої думки, подумати про себе. Учитель – це стан душі. Це спосіб життя.

Мене часто хвилює питання: чому на сучасному етапі роль і престиж професії вчителя втрачає свої позиції. Песимісти наводять свої аргументи: світу білого не бачать, зошити, перевірки… Оптимісти переконують: любов до дітей, щасливі обличчя, відкриті душі, допитливі очі… Я за другий варіант, бо я не тільки оптиміст, а й людина, яка прагне щодня дарувати любов дітям, бачити щасливі обличчя, відкривати світ дитячої душі, давати відповідь допитливим оченятам. Учитель початкових класів не просто вчить дітей, він закладає основи основ, виховує маленького громадянина, вчить бути членом колективу, жити серед людей, зробити першу сходинку у доросле життя. А вчитель веде за руку те маленьке дитя, одночасно будучи йому мамою, лікарем, психологом, другом, порадником, захисником, допомагає, підтримує, підбадьорює.

Життя вчительське вимагає високої напруги, великої витривалості, повної віддачі, моральної стійкості. Але все це того варте, бо ти – Учитель, і цим все сказано.

Моє кредо: «Кожна прожита секунда – це частина життя, а кожну частину життя треба гідно прожити.»