Вчитель... Скільки тепла, людяності, ніжності та розуміння у цьому слові. Скільки доброти та терпіння потребує ця професія. Кожен урок учителя — це не лише нова сходинка на крутій дорозі в чарівну країну знань, а й школа морального, етичного, духовного зростання.

/Files/images/Алина.jpeg

Вчитель ... Таке знайоме, рідне, до болю близьке слово для кожної людини.

Я думаю, що у кожної людини є своє призначення. Хтось проектує будівлі, хтось рятує людей, а я хтось присвячує своє життя навчанню дітей.

Вчитель - це не просто професія. Це стан душі. Це спосіб життя. Яким я його бачу? Ні, це не звична схема, зразок. Це Особистість, яка перебуває в гармонії з собою і навколишнім світом. Це високий професіоналізм у поєднанні з талантом спілкування.

Учитель - це не просто професія, а ціле життя!

Перший вчитель - найважливіша людина, яка першою допомогає дітям подолати труднощі. Ось ія бажаю бутитією самою, першою і найважливішою. Яприкладу зусиллязробити все, щобдіти відчували радість при зустрічі і відчували тепло,щоб булозатишно поруч зі мною.

Дивовижний місце - школа ... Тут все перемішалося: дитинство і зрілість, юність і романтика, наука і мистецтво, мрії і реальне життя. Щодня з радістю я переступаю поріг шкільного, вічно киплячого пристрастями вулика , дорогого, що став улюбленим. І чим досвідченішою стаю, тим більше стверджуюсь в думці, що школа, будинок дитинства, - це святе місце, де повинні працювати люди з гарячими серцями. Тому що без радості, світла і тепла неможливо виростити в душі дитини паростки добра, любові і щастя, які так необхідні кожній людині.

Звичайнож, вчитель не Бог, не великий мудрець і не може вирішувати долю і визначати майбутнє. Але педагог - безпосередній її учасник і забувати про це не можна. Ні на хвилину.