Сучасні діти

/Files/images/Оксана.jpg

Сучасні діти. Сьогодні вони -діти, а завтра -громадяни нашої держави. Які вони? Від кого буде залежити майбутнє нашої країни, наше майбутнє?
На превеликий жаль, сучасна нестабільність наклала свій важкий відбиток на дітей. У них з’явилась жорстокість, нерівноваженість, розподіл за матеріальними критеріями, світ живої природи замінив світ комп’ютерних ігор, змінився розподіл духовних цінностей.
Але останнім часом з радістю стала помічати, що все більше до школи стало приходити дітей з живим вогником в очах, який примушує працювати розум, йти по країні знань, підгодовує до духовного і розумового розвитку дитини. Все більше з’являється в класі « чомусиків», « допитливих» учнів.
Але чи всі приходять з відкритою душею і серцем до школи? Прикро, але ні. І задача педагога знайти стежку до кожного серця, і не просто достукатися до нього, але й засадити в нього зерна добра, порядності, людяності, бажання отримувати знання. Не менш важливе завдання педагога навчити дітей використовувати свої знання. А це вимагає від вчителя пошука і застосування нових технологій, інтерактивних методів, засобів роботи, які ми і застосовуємо у своїй роботі.
Хочеться, незважаючи на всі негаразди, повернути нашим дітям віру в добро, світле майбутнє, справедливість; щоб вони довше відчували себе дітьми, а не думали, що на обід нема цього їсти; віру в людей; що мрії здійснюються.
І якщо учні, виходячи зі школи, бачать красу оточуючої природи, не залишаються байдужими до чужого лиха, вірять в справедливість, значить, ми, педагоги, недарма проживаємо своє життя. Отже, у нашій країні є світле майбутнє. Заради цього слід жити і працювати!

І квіткою милуюся, і гаєм,
Захоплено дивлюся в небеса,
Та ліпшої краси не знаю,
Як серця людського краса.
Жанна Мащенко.

• Бывшие ученики

2011-11-28 18:44:51

Вы самый классный учитель мы вас любим!!!!!...