Педагогіка – не наука,
а мистецтво – найширше,
найбільше і найнеобхідніше з усіх мистецтв
Костянтин Ушинський

/Files/images/Фото для презентации Jpeg0003.jpg

Підручники, зошити, пустотливі учні, веселі дзвінки, перевірка щоденників, зустрічі з батьками, цікаві уроки, складні навчальні завдання – все це – моя улюблена робота! Я – вчитель.
Скільки себе пам’ятаю, завжди мріяла стати вчителем початкових класів. Ця професія здавалася мені самою цікавою, захоплюючою, необхідною людям.
Початкова школа – це перша сходинка, на яку стають шестирічні школярі, піднімаючись все вище і вище на шляху до знань і до майбутньої професії. Я розумію, що на мені лежить особлива відповідальність за успішне шкільне майбутнє молодших учнів. Тому навчання намагаюся вести з використанням інноваційних та інформаційних технологій, направлених на формування активної, інтелектуально-розвиненої особистості, яка уміє та бажає вчитися.
Аби запалити в дитини вогонь цікавості до пізнання дива, створюю умови для творчого розвитку та самореалізації кожної дитини, добираючи для цього відповідні форми й методи навчання.
Невпинний творчий пошук приносить свої плоди. Учні активно беруть участь у різноманітних конкурсах, змаганнях, спартакіадах. Посідають призові місця серед учнів району, стають переможцями олімпіад обласного рівня.
Щоб бути справжнім педагогом, треба самому пройти школу сердечності – протягом тривалого часу пізнавати серцем усе, чим живе, що думає, з чого радіє й чим засмучується вихованець. Тому виховна робота спрямована на зміцнення учнівського колективу, на створення умов для всебічного розвитку кожної особистості. Через усі напрямки виховних заходів наша школа створює неповторний клімат для дітей.
Ми плекаємо ніжні деревця маленьких особистостей, прищеплюємо їм паростки індивідуальності поглядів та творчого мислення. Я впевнена, що настане той час, коли ці деревця окріпнуть, зміцніють і розквітнуть неповторним цвітом, коли нестрашними будуть їм ні шквальні вітри життєвих випробувань, ні люті морози політичних негараздів, ні задушлива спека внутрішніх проблем. У такі хвилини я відчуваю себе по-справжньому щасливою!

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО МОГО БЛОГУ!