Дружний клас- це наша сила,
Ми ростем в сім'ї единій.
Тато й мама всім опора:
Тож збирайтеся до школи!
Я і ти, він і вона завжди
в пошуках знання.
Колектив у нас чудовий,
В школі всім давно відомий.
Школу треба шанувати,
Мову рідну добре знати,
Іноземну так вивчати,
Щоб культуру підіймати.
Журавлята ми малі
в небо прагнемо крильмі
Таємниці всі здобути,
Все пізнати, все почути.
Щоб усе на світі вміти,
Ми, батьків шановних діти,
Полетім в країну мрій
І здобудем щастя в ній.
Учні 2-А класу

Шановні батьки!

Дитина приходить у школу з величезним бажанням учитися. Як надовго утримати в ньому це почуття радісного подиву перед школою, перед таємницями, що чекають на нього? Як зосередити його нестійку увагу до уроку? За допомогою яких засобів і методів зробити навчання захоплюючим?
Дуже нелегкі перші кроки в школі для усіх без винятку дітей. Не тільки результат навчання, але і сам процес здобуття нового повинен бути для дітей захоплюючим, що буде приносити радість від відкриття таємниць, моральне задоволення, почуття гордості за свої успіхи.
Навчання повинно бути цікавим, тому що інтерес викликає подив, бажання зрозуміти явище, будить думку. Коли вчитися цікаво - легко вчитися.
Мета кожного вчителя збудити, дати розкритися самостійним творчим силам дитини, виховати людину з широким розумінням своїх громадських обов’язків, з належним розвиненим розумом – таку людину, яка ніде ні за якими обставинами не загине морально і фізично, і проведе в життя незалежну думку. Ця людина має бути успішною. Ми робимо свій внесок в майбутнє України.
Наша школа взяла участь в реалізації науково-педагогічного проекту «Інтелект України», мета якого зробити процес навчання більш цікавим, різноманітним. Цей проект допомагає налагодити роботу з обдарованими дітьми, враховує індивідуальні особливості учнів, викликає задоволення від цікавого процесу пізнання.
Мені дуже близькі слова Ш. О. Амонашвілі «Беріть нас такими, які ми є, і робіть нас такими, яким повинен стати кожний з нас! Приймати на з недоліками і допомагайте нам перемогти їх. Нам важно зрозуміти все, бо ми діти. Ви повинні розпізнати нас, тому що ви – дорослі».
Я пишаюсь тим, що я – вчитель, бо люблю свою професію, своїх учнів, намагаюсь не зупинятись на досягнутому, постійно навчаюсь новому.
Щиро вірю, що вчителі бувають улюбленими, школи – рідними, сльози на випускних вечорах – щирими, уроки такими, які йдуть с задоволенням, на яких цікаво й зрозуміло, а діти почувають себе спокійно та комфортно.
Сподіваюсь, що мої учні будуть добрими, справедливими, впевненими в собі.
Впевнена, що кожна мить спілкування з дітьми – це щастя ті задоволення, здивування та відкриття, оптимізм і бажання творити, здійснювати.

Наша дружна сім’я,
Славний клас – 3-А,
Як троянда пашить і буяє!
Квітнуть міцно знання
Сонцем нового дня
Наша вчителька нас надихає,
І росте кожний час
Чемний дружний наш клас,
Фізкультуру і спорт поважає.
Мова – символ життя,
Наче спів солов’я
Нас з батьками у світ проводжає.

ЗАПРОШУЮ УСІХ НА СТОРІНКИ АВТОРСЬКОГО БЛОГУ!