Що таке навчання для молодших школярів?

Це важка і водночас цікава справа, яка потребує великих зусиль, особливо для першачків.
Життя дитини дуже змінюється після вступу до школи. Гра змінилась на навчання, вихователь в садочку на вчителя, багато нових дітей і вражень. Що в цьому випадку требо робити батькам? Щоб перехід до школи прийшов безболісно і дитина адаптувалася до школи, родині потрібно підтримувати дитину морально. Розказати, як багато нового вона навчиться у школі, знайде багато друзів. Як цікаво буде у школі і що Вона з кожним роком буде набувати все більше і більше нових знань. Кожного дня питайте: «Як пройшов твій день, що нового дізнався?»
В цей час виконання домашніх завдань є основною проблемою малюка. І тут батьки теж можуть допомогти! Покажіть і допоможіть дитині виконувати домашнє завдання самостійно, вірно та швидко. Постійно стежте за записами у щоденнику. Стежте, коли дитина сіла за уроки, краще це робити після прогулянки, коли дитина відпочила. Якщо у Вашого малюка щось не виходить, покажіть де шукати відповідь на завдання, але одразу не давайте готові відповіді. Так Ви будете виховувати самостійність.
Для того, щоб дитина привчалась до самоконтролю, завжди перевіряйте правильність виконання завдань. І якщо ви знайшли помилку, не вказуйте на неї одразу, а скажіть, що невірно розв’язаний приклад, пригадай, як ви розв’язували такі приклади у класі. Тільки у крайньому випадку покажіть, де допущена помилка і поясніть її.
Щоб привчити свого малюка до посидючості, контролюйте час виконання домашнього завдання, можна постави годинник. Так малюк навчиться розподіляти свої заняття за часом.
Важлива умова успішної допомоги дитині у навчанні – терпіння батьків, доброзичливий тон, готовність завжди прийти на допомогу. Успіхів Вам і Вашому школяру!!!

Кiлькiсть переглядiв: 430

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.