Вітаю Вас!

/Files/images/IMG_2064.jpg

Квіти… Прекрасні, чудові, фантастичні! Особливо тюльпани.
Які вони тендітні, різноманітні, яскраві!...
Отакі і мої учні, учні 1-А класу. Це неймовірні, допитливі, жваві,
дотепні, кмітливі, доброзичливі діти. Це як ті тюльпани, у яких пелюстки ніжні та вразливі, як душа дитини.
Вболіваючи за долю малечі, дуже хочеться, щоб вони росли розумними, дотепними, щасливими та здоровими дітьми. Щоб навчилися шанувати себе, своїх батьків, поважати вчителів. Я вважаю, що не слід навмисне гасити їх бадьорість, життєздатність, радість життя… Дуже хочеться виховати у своїх учнів право на власну точку зору, самостійність, наполегливість у їх навчанні, досягати своєї мети.
Сподіваюся на те, що на життєвому шляху моїх учнів не будуть траплятися нездолаючі перешкоди, а якщо такі і будуть, то діти віднайдуть шляхи для їх подолання. Бо дитячий світ – це немов крапля чистої джерельної води, яка вбирає в себе і віддзеркалює промені сонця та життєві хмари.
І, на закінчення, хочеться побажати своїм учням натхнення в навчанні, міцного самопочуття, намагатися бути милосердними, чуйними та доброзичливими людьми.

Дякую за увагу!