ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ!

Пропонуємо переглянути матеріали для підготовки до ЗНО-2016:

Увага! Останні новини!

/Files/images/zno-dpa-520x245.png

01.02.2016 р.

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року розпочалася з 12:00 1 лютого. Останній термін реєстрації - 4 березня 2016 р.

Інформацію про процедуру реєстрації можна одержати на спеціальній сторінці нашого сайту. Завітайте!

05.01.2016 р. - 30.01.2016 р.

З 5 січня по 30 січня 2016 року проходила реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Пробне ЗНО - це можливість детально ознайомитись із процедурою проведення ЗНО та виконати завдання максимально наближені до завдань, які будуть надані під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні здійснюється на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Інформацію про проблен ЗНО можна одержати на спеціальній сторінці нашого сайту. Завітайте!

Розміщення на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» інформації про час і місце проходження пробного ЗНО відбудеться 12.03.2016 року.

10.11.2015 р.

Пропонуємо ознайомитися із нормативною базою ЗНО-2016 на спеціальній сторінці нашого сайту.

09.11.2015 р.

Пропонуємо переглянути матеріали щодо особивостей ЗНО-2016 на спеціальній сторінці нашого сайту.

06.11.2015

ДПА-2016 з української мови у старшій школі (11 клас)

Для отримання результату державної підсумкової атестаціїз української мови у 2016 році, випускникам загальноосвітніх шкіл необхідно взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з цього предмета.

У 2016 році тест ЗНО з української мови та літератури включатиме в себе дві частини завдань: мовну і літературну. Відповідно, для державної підсумкової атестації з української мови, випускнику школи необхідно виконати мовну частину завдань тесту. Результат виконання цих завдань буде зарахований як держана підсумкова атестація.

Завдання для проведення атестації з української мови у формі ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та відповідають державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами.
Зміст тестових завдань визначаєтьсяпрограмою ЗНО з української мови та літератури у 2016 році.

Загалом у 2016 році мовний блок тесту включає 34 завдання.

Максимальна кількість тестових балів, що може набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання мовної частини тесту дорівнює 68 балам. На підставі кількості тестових балів, яку набрав учасник тестування за виконання завдань мовного блоку, буде визначена його оцінка за 12-бальною шкалою.

Для визначення результатів учасника зовнішнього оцінювання за 12-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в шкалу 1-12 балів. Таблиця переведення тестових балів оприлюднюються Українським центром оцінювання протягом двох-трьох тижнів після проведення тесту і тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування.

Зазначена таблиця є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з української мови. За підсумками тестування Український центр оцінювання якості освіти надсилаєзагальноосвітнім навчальним закладамрезультати тестування кожного учасника з української мови, які зараховуються як результати державної підсумкової атестації.

12.10.2015

Випускний іспит з англійської мови у формі ЗНО скасовано.

Міністерством освіти і науки прийнято рішення про відміну проведення державної підсумкової атестації учнів 11 класів з іноземної мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідний наказ підписано міністром освіти і науки Сергієм Квітом.
Згідно із затвердженими змінами, державна підсумкова атестаціїя з іноземної мови у 2015/16 навчальному році залишиться обов’язковою, однак буде проведена навчальними закладами самостійно і не у формі ЗНО.
Інші два предмета державної підсумкової атестації учнів 11 класів (українська мова та математика / історія України) будуть проведені у формі зовнішнього незалежного оцінювання. У МОН зазначають, що таке рішення ухвалене враховуючи звернення громадських організацій, батьків та учнів.
Також наказом міністерства розширено період проведення ДПА в 11-х класах. Випускні іспити відбудуться з 5 до 30 травня.

Додатково див.: Наказ МОН від 08.10.2015 № 1050 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940"