Педагогічний колектив

Спеціаліст – 10

Старший учитель – 4

Учитель-методист – 10

За якісну підготовку учнів до районних олімпіад нагороджені грамотами Управління освіти адміністрації Салтівського району Харківської міської ради вчителі: Романцова О.М., Зорька О.М., Агафонова С.М., Вахтіна Т.В., Рюмшина А.О., Колісник Т.В., Жижера О.В., Кизименко О.М., Балєв С.Ф., Кошовий А.Р., Шумакова Т.І., Кодацька С.В.

За підготовку переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України нагороджені грамотами Управління освіти адміністрації Салтівського району Романцова Н.І., Кодацька С.В., Кизименко О.М., Катриченко К.С., Зорька О.М., Жижера О.В., Вахтіна Т.В., Шумакова Т.І., Гусак Я.В.

Мають друковані роботи вчителі Огородницька Н.В., Пабат Т.В., Кизименко О.М., Катриченко К.С., Копаниця О.А., Кодацька С.В., Мірошко Р.П., Ярмак Т.В., Солопун Є.В., Світличний О.І.

Дипломами за участь у Фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують" відзначено:

- Кизименко О.М., Кодацьку С.В. (номінація «Виховна робота») – Диплом ІІ ступеня;

- Катриченко К.С. (номінація «Українська мова та література») – Диплом ІІІ ступеня;

- Кизименко О.М. (номінація «Українська мова та література») – Диплом ІІ ступеня;

- Світличного О.І. (номінація «Захист України») – Диплом ІІІ ступеня;

- Копаницю О.А. (номінація «Початкова освіта») – Диплом ІІІ ступеня.

Методична рада ліцею,очолювана директором Огородницькою Н.В., надає методичну допомогу вчителям щодо підвищення якості знань в умовах модернізації освітньої галузі, заступники директора з навчально-виховної роботи Сачкова О.В., Кизименко О.М., Біла О.А. здійснюють системний моніторинг та аналіз досягнень педагогічного та учнівського колективів, що сприяє зростанню їх компетентності.