Підсумки участі команди школи у V Кубку Харкова з пошуку в Інтернеті. Вітаємо!

Команда нашої школи вперше взяла участь у V Кубку Харкова з пошуку в Інтернеті серед загальноосвітніх учбових закладів.

В першому турі учасниками заочних відбіркових змагань стала команда з учнів 9-В класу - Марченко Станіслава, Луценко Олексія, Денисенко Артема та учнів 10 класу - Манчинського Дмитра, Горелкова Сергія і Бабая Назара. Тренер команди - вчитель інформатики Пономарьова Н.О.
За підсумками цього туру Денисенко Артем та Горелков Сергій вибороли 1 та 2 місця у районному відборі.Саме вони стали представниками школи на очому фіналі Кубку.

19 березня в учбовому центрі комп'ютерних технологій "КІТ" відбулися фінальні змагання, за результатами яких команда нашої школи здобула 13 місце з 49 можливих.

За активну участь команда школи одержала Подяку, а фіналісти будуть нагороджені почесними грамотами.

Дякуємо та вітаємо учасників!

Детальну інформацію про Кубок пошуку в Інтернеті можна одержати на сайті http://kit.kh.ua

Запрошуємо усіх бажаючих готуватися та взяти участь у змаганнях наступного року!