Урочисте відкриття пам'ятника Ю.О.Гагаріну

Учні нашої школі сьогодні, 12.04.2011, були присутніми на відкритті пам'ятника на честь Ю.Гагаріна, першого космонавта Землі, та на честь працівників ракетно-космічної галузі Харкова.

В урочистій церемонії відкриття пам'ятного знаку взяли участь голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, перший заступник Харківського міського голови Олександр Кривцов, перший заступник голови Харківської облради Олена Олешко, голова Харківської ради ветеранів космодрому Байконур Петро Струщенко, представники харківських підприємств ракетно-космічної галузі, навчальних закладів, громадські діячі та жителі міста.

Відкрито пам'ятний знак на перетині вул. Космонавтів з вул. 23 Серпня (навпроти кінотеатру ім. Довженка) зі ініциативою Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

На цьому місці буде збудовано пам'ятник на честь космонавтів і працівників ракетно-космічної галузі, які внесли свій інтелектуальний і трудовий внесок в освоєння космосу.