Районний фестиваль-огляд шкільних команд з черліденгу

З метою змістовної організації дозвілля дітей і молоді, формування здорового способу життя серед школярів, розвитку та популяризації черліденгу та груп підтримки, розвитку спорту і культури вболівання у загальноосвітніх навчальних закладах, виявлення та підтримки обдарованих школярів 16.05.2017 року на базі ХЗОШ №142 проведено районний фестиваль-огляд шкільних команд з черліденгу.

За спільним рішенням членів журі переможцем фестивалю-огляду в номінації «Приз симпатій журі» визначено команду ХЗОШ №138, за голосуванням глядачів з числа членів команд-учасниць переможцем у номінації «Приз глядацьких симпатій» стала команда ХСШ №177.

Вітаємо всіх переможців і учасників фестивалю!

Фотозвіт про захід можна переглянути у нашій фотогалереї.