Конкурс талантів «ДС – фактор» під патронатом Народного депутата України Дмитра Святаша

26.01.2012 в школі пройшов відбірковий тур районного конкурсу талантів «ДС – фактор» під патронатом Народного депутата України Дмитра Святаша. На святі були присутні Надія Стерліна – голова правління «Фонду «Пересвет», помічник народного депутата України Дмитра Святаша, Світлана Родак – голова правління спортивного клубу «Пересвет», Дмитро Лико – режиссер

У конкурсі взяли участь більше ніж пів сотні учнів школи. Півтори години суцільного свята, таку характеристику концерту дали гості. І, коли треба було підводити підсумки конкурсу, журі опинилося у складній ситуації. Після довгих переговорів місця розподілилися наступним чином:

ІІІ місце – Каліна Катерина

ІІІ місце – Халькевич Ольга та Майя Шаматава

ІІ місце – Лонщаков Андрій та Казьмін Дмитро

ІІ місце – Шломін Владислав

І місце – Самсонова Олеся

І місце та приз глядацьких симпатій – танцювальний колектив «Фієста»

Тільки в нашій школі журі присудило два перших, два других і два третіх місця.

Всі учасники конкурсу отримали від фонду «Пересвет» солодкі подарунки, грамоти, а переможці отримали медалі. Вітаємо всіх з перемогою!!!!

Мы приветствуем вас в нашем городе славном,

Где забота о детях считается главным,

Кто поет, кто танцует, кто на сцене играет,

Каждый сам для себя по душе выбирает.

Школа – храм, и всё время кипит в нем работа,

Воспитать гражданина страны, патриота

Применяем мы в формах подход нестандартный

Каждый день необычный, веселый, азартный.

Педагог каждый в школе – талант и мастак,

Знает точно – чему он научит и как,

Этих творческих личностей в школе не счесть,

Каждый день мастерство совершенствуют здесь.

НАШІ УЧНІ НАЙТАЛАНОВИТІШІ !!!!!!!!!!