Пишаємося нашими переможцями!

Обдаровані, талановиті учні школи на чолі з педагогами-наставниками гідно, на високому рівні виступили у ІІ (районному) етапі олімпіад.

У районному етапі олімпіади з української мови та літератури шкільна команда посіла І місце (учениця 7-А класу Бабкова Валерія, учениця 8-А класу Чернишева Вероніка, учениця 9-А класу В’ялик Марія, учениця 10-А класу Рибалко Валерія, учениця 11-А класу Акіменко Анастасія) Щиро вітаємо переможців, а також учителів: Романцову Н.І., Селевко В.О., Гапотченко О.М., Кизименко О.М., Телецьку О.В., Катриченко К.С.).

У районному етапі олімпіади з математики шкільна команда посіла І місце (учень 6-Б класу Корнюшкін Максим, учень 7-А класу Покормяхо Дмитро, учень 8-Б класу Федорина Максим, учениця 9-А класу В’ялик Марія, учениця 10-Б класу Гаценко Марія, учениця 11-А класу Іванова Анастасія). Щиро вітаємо переможців, а також учителів: Цалко В.М., Зорьку О.М., Вахтіну Т.В.

Системна, наполеглива праця учнів та вчителів – ті фактори, які визначили такий високий результат. Нехай ці перемоги стануть початком ще більших нових досягнень, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань будуть постійними супутниками!