Онлайн-зустріч учнів 1-2 класів ХЛ 142 з інспектором ВЗНС по Салтівському району

27.09.2023 відбулася онлайн-зустріч учнів 1-2 класів ХЛ 142 з інспектором ВЗНС по Салтівському району ХМТГ ХРУ Андрійченко Сергієм Олександровичем на тему: «Єдиний урок з безпеки».

У ході зустрічі були обговорені важливі правила для збереження здоров‘я та життя в умовах воєнного стану: дії у раз сигналу «Повітряна тривога», правила поводження з вибухонебезпечними предметами та основи мінної безпеки, правила поведінки на вулиці та вдома. Молодші школяри із зацікавленністю слухали розповідь інспектора, брали активну участь в обговоренні.

Дякуємо Сергію Олександровичу за пізнавальну розповідь!