20 жовтня учениці 9-А класу разом із класним керівником Первишевою Н.Л. відвідали захід для дітей та молоді «НеЛекція».

Захід пройшов у межах кампанії «Спільно до навчання», започаткованої Міністерством освіти і науки України, у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та першою леді України Оленою Зеленською, для підтримки освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році.

«НеЛекції» – це інтерактивний освітній формат, покликаний доносити українській молоді інформацію з тем, які стали ще актуальнішими під час повномасштабної війни. Громадський діяч, телеведучий Олександр Педан провів тренінг в інтерактивній формі за наступними темами:

˗ культура безпеки;

˗ мінна безпека;

˗ фізичне та психічне здоров’я;

˗ важливість навчання під час війни.