Благодійна акція "Дякуємо за захист"

Підтримка, єдність, допомога - найважливіші слова сьогодення для кожного українця. Щодня наші мужні воїни виборюють незалежність Батьківщини, стримують напади жорстокого ворога.

Упродовж минулого місця відбулася акція від учнівського самоврядування Салтівського району «Дякуємо за захист». Спільною допомогою батьків, вчителів та учнів було направлено каву, чай, вироби ручної роботи, малюнки та солодощі воїнам 5-ої Слобожанської бригади Національної гвардії України.

Ми продовжуємо цю ініціативу та оголошуємо про початок благодійної акції «Разом до перемоги»! Наші захисники та захисниці потребують: - миючі засоби; - засоби гігієни; - енергетичні батончики, гранола; - кава; - вітаміни; - теплі речі, термобілизна; - пральні засоби; - тушонка; - сухофрукти; - горіхи тощо. Місце збору речей: Харківський ліцей № 142.

/Files/images/Дякуємо за захист 2.jpg /Files/images/Дякуємо за захист 3.jpg