Харківський ліцей № 142 долучився до міської акції "На варті ментального здоров'я", ініційованої Департаментом освіти Харківської міської ради.

У межах цієї ініціативи в першій половині листопада наші учні та вчителі запропонували цікаві ідеї мотиваційних і творчих активностей, спрямованих на пошук джерела сили й енергії в ці важкі для країни часи, зміцнення психічного здоров’я учнів, батьків і вчителів, покращення емоційної атмосфери в класах і педагогічних колективах. Дипломами учасників освітньої акції було відзначено:

- Мірошникова Дениса, учня 7-Б класу;

- Гаспарян Анну, ученицю 9-А класу;

- Бабкову Валерію, ученицю 10-А класу;

- Катриченко Карину Сергіївну, заступника директора з ВР;

- Кодацьку Світлану Володимирівну, учителя образотворчого мистецтва та трудового навчання.