Онлайн-зустріч «Єдиний урок з безпеки» учнів 9-11 класів ХЛ № 142 з інспектором ВЗНС по Салтівському району

Напередодні весняних канікул, 21 березня, відбулася онлайн-зустріч «Єдиний урок з безпеки» учнів 9-11 класів ХЛ № 142 з інспектором ВЗНС по Салтівському району ХМТГ Харківського ХРУ ГУ ДСНС України Андрійченком Сергієм Олександровичем.

У ході зустрічі інспектор повідомив учням про правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів, звернув увагу на інтерактивну карту укриттів, а також на роботу пунктів незламності. Також повторили номери екстрених служб України.

Сергій Олександрович акцентував на тому, що телефони учнів завжди мають бути зарядженим, а також батьки повинні знати про місцезнаходження дітей. Ліцеїсти із задоволенням взяли участь в обговоренні.