Вітаємо Тімошову Аліну, переможницю XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (керівник Катриченко К.С.)

Вітаємо Тімошову Аліну Максимівну, ученицю 6-В класу комунального закладу «Харківський ліцей № 142 Харківської міської ради» Салтівського району, яка стала стала переможцем XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (керівник Катриченко К.С.)та нагороджена Дипломом І ступеня, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26 березня 2024 року № 398 «Про нагородження переможців XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка».