Вітаємо Марію Лісну, ученицю 8-Б класу

Вітаємо Марію Лісну, ученицю 8-Б класу комунального закладу «Харківський ліцей № 142 Харківської міської ради» Салтівського району, з яскравою перемогою на найпрестижніших змаганнях у світі танців Blackpool Dance Festival-2024!

Марія та її партнер Степан отримали легендарний перехідний кубок. Своєю перемогою вони прославлятимуть усю Україну! Англійський журнал «Dance TV News» оцінив роботу пари: «Ця пара здійснила свою мрію. Вони були надійними у своїй подачі та показали яскравий перформанс упродовж усього фіналу».

Бажаємо Марії натхнення, успіхів і перемог! Ліцей пишається своєю надзвичайно талановитою ученицею!