Випускний вечір - 2012!

12 травня о 20.00 розпочалося останнє шкільне свято для 30 випускників нашої школи.

Випускний вечір - 2012 став незабутньої подією для усіх учнів та вчителів школи і щиро вразив усіх гостей свята.

Учні-випускники одержали відмінні та добрі атестати, усі батьки були нагороджені грамотами та подяками. На святі виступали творчі колективи, солістами яких є найкращі випускники школи. Усі учасники свята були зігріті сердечним теплом та надзвичайною енергією випуску-2012. Кульмінацією свята став урочистий фейерверк.

/Files/images/IMG_6716_2.jpg

Під час святкових заходів випускників школи та їх вчителів привітав народний депутат України Дмитро Святаш, який побажав учням щасливої долі та успіхів у дорослому житті.

Колектив школи від усього серця вітає своїх випускників! У добру путь!

Ви дорослі, красиві, натхненні,
Кращі з кращих на цілій землі.
Не тримайте синицю у жмені,
Хай вас кличуть удаль журавлі.
Ви до мрій своїх линьте крилато,
Не спиняйтеся, щоб не було…
Хай удачі в вас буде багато
І людське зігріває тепло!!!