Вітаємо з Днем учителя!

Шановні та любі, дорогі вчителі!

Від усього серця вітаємо Вас зі світлим святом - Днем учителя! Щиро вдячні Вам за турботу, самовіддану працю та любов до дітей!

Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить...
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.

З Днем працівника освіти колег привітав міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник:

"Шановні освітяни, колеги, дозвольте привітами вас з професійним святом. Прийміть слова вдячності за вашу щоденну працю та самовідданість, добро і щедрість душі.
Бажаю вам цікавих ідей і знахідок у роботі, відчуття повноти та неповторності життя, невичерпних творчих сил, щастя і родинного затишку.
Нехай на довгих стежинах життя вам завжди всміхається доля!"

5 жовтня в нашій школі відбулося велике свято до Дня вчителя, кульмінацією якого став великий концерт, що вразив глядачів яскравістю талантів виконавців, щирістю неповторних почуттів та безліччю радісних сюрпризів!

/Files/images/IMG_8115_s.JPG

Вітаємо!