Школа вітає вчителів! Сьогодні відбулося велике загальношкільне свято!

Вчитель- професія особлива.

Він несе любов туди, де була неприязнь! Він прощає там, де ображають! Він мирить там, де були непорозуміння! Він відновлює віру там, де були сумніви! Він дарує надію замість відчаю!

Тому 2 жовтня стало в школі незвичайним днем! Попри примхи жовтневої погоди, у вестибюлі ще зранку було світло та тепло від щирих посмішок та привітань, якими зустрічала школа своїх вчителів. Кожен з них був зігрітий увагою, яка була наче зконцетрована у подарених їм оберігах з бісеру, які спеціально до цього дня не один тиждень створювали на уроках праці учні усіх класів. На всіх перервах на вчителів чекали незвичайні поздоровлення, творчі сюрпризи. Кульмінацією свята став великий концерт, фоторепортаж з якого можна побачити у фотогалереї сайту. Зі святом вас, любі вчителі!