XXVIII Міжнародний легкоатлетичний марафон "Визволення"

Учні нашої школи взяли участь у XXVIII Міжнародному традиційному легкоатлетичному марафоні "Визволення" на честь Дня міста і 70-річчя визволення міста від фашистських загарбників, який пройшов 18 серпня у Харкові. Як повідомив офіційний сайт Харківської міськради, у марафоні брали участь 98 осіб, у напівмарафоні - 207 осіб, у забігу на 10 км - 193 учасники, у забігу на км 3 - 2 тис. 700 осіб. Наймолодшому учаснику забігу - два роки, найстаршому - 92 У марафоні брали участь спортсмени з декількох міст України та Росії.

У напівмарафоні на, дистанції 21 км, взяв участь Харківський міський голова Геннадій Кернес, який подолав цю відстань за 1 ч. 44 хв. Також напівмарафон пробігли директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков та голова Адміністрації Дзержинського району міста Володимир Котковський.

Переможцем марафону став Геннадій Кузнєцов. На дистанції 10 км серед чоловіків першим прибіг Дмитро Мусіядченко, серед жінок - Тетяна Башкатова.