Місячник безпеки дорожнього руху і попередження дитячого травматизму "Увага! Діти на дорозі"

В школі розпочато місячник безпеки дорожнього руху і попередження дитячого травматизму "Увага! Діти на дорозі".

В рамках місячнику передбачається проведення низки заходів: круглі столи, зустрічі з працівниками ДАІ, виставки робіт, екскурсії тощо.

За статистикою ДАІ, у вересні збільшується кількість ДТП за участю дітей. Пояснюється це тим, що протягом літнього відпочинку школярі практично не беруть самостійної участі в дорожньому русі і, забувши правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, часто стають винуватцями дорожніх трагедій. Тому головна задача місячника, що проводиться у вересні, «Увага! Діти на дорозі!» – попередити аварії, навчити юних учасників руху правилам поведінки на дорозі, нагадати школярам про правила керування велосипедами, мопедами, скутерами.

Робота з безпеки дорожнього руху в ХЗОШ №142 проводиться не тільки у вересні, але протягом року. В кожному класі щомісяця проходить класна година з правил дорожнього руху. З профілактики аварій на дорозі, попередження дорожньо-транспортного травматизму також ведеться робота на уроках з «Основ здоров’я», де учні знайомляться з дорожніми знаками, обов’язками пішоходів та водіїв.

У вересні в школі проведено Єдині уроки з безпеки дорожнього руху, де учні говорили про безпеку на дорогах, доцільність дотримання правил пішохода. Працівниками ДАЇ проведено профілактичні бесіди, агіт-бригадою ЮІР проведено бесіди та оновлено майданчик для вивчення правил дорожнього руху.

Тепер є надія, що діти будуть виконувати на практиці ті правила, про які йшлося на заходах.

Чекайте на новини!