Ніч науки в Харкові

28 вересня 2013 року під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса, за участю представників міста-побратима Нюрнберга вперше в Україні реалізовано проект «Ніч науки в Харкові».

Проект об’єднав 7 вищих навчальних закладів: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський національний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний фармацевтичний університет, Харківський державний університет харчування і торгівлі, Харківський національний автомобільно-дорожній університет.

Учні та вчителі нашої школи відвідали найцікавіші заходи проекту.

18 вузів Харкова представили свої наукові розробки в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького сьогодні, 28 вересня , в рамках проекту «Ніч науки» .

Так, Національний технічний університет показав модель ротора з магнітним підвісом і представив унікальну технологію надміцного покриття різних поверхонь .

Національний аерокосмічний університет продемонстрував сучасні безпілотні літальні апарати власної розробки , а Харківський національний університет радіоелектроніки - надпотужний прожектор і лазерний тренажер для підготовки біатлоністів.

На майданчику Харківського національного автомобільно - дорожнього університету гості парку побачили швидкісні автомобілі, створені фахівцями вузу, а фахівці Університету цивільного захисту населення показали охочим автомобілі, що використовуються в рятувальних операціях.

Харківський національний медичний університет розгорнув у парку оснащену передовим обладнанням поліклініку, а Університет будівництва та архітектури представив дипломні роботи випускників .

Технічний університет сільського господарства продемонстрував відвідувачам унікальну лазерну установку для обробки рослин, а Харківський національний аграрний університет - колекції метеликів, жуків, каменів і нові сорти зернових, виведені у вузі.

На майданчику Харківського державного університету харчування та торгівлі вчені продемонстрували розробки по створенню нових харчових продуктів та провели майстер -класи з карвінгу .

Також відвідувачі ретро-зони змогли побачити концертні номери кращих випускників та студентів університету мистецтв. Не залишили без уваги і маленьких відвідувачів, яких розважав танцюючий робот- страус.