В українських школах - українська мова. Зміни до Положення про загальноосвітній навчальний заклад.

Прес-служба Міністерства освіти і науки України повідомляє, що Кабінет Міністрів України вніс зміни до Положення про загальноосвітній навчальний заклад

Навчально-виховний процес в школах має здійснюватися українською мовою (уроки, заняття, заходи в позаурочний час). У школах з навчанням мовами національних меншин (кримськотатарська, польська, угорська, румунська, російська, молдовська) - мовою спілкування крім української є також мова відповідної національної меншини.

Постанова спрямована на те, щоб закріпити право вибору школярів та їх батьків на навчання обраною мовою.

У школах з мовами навчання національних меншин більшість предметів викладаються мовою відповідної національної меншини. Для поліпшення вивчення української мови та надання рівних можливостей для вступу до вищих навчальних закладів країни Міністерством освіти і науки минулого року була розроблена окрема програма.

Ознайомитися із текстом змін до постанови можна на урядовому порталі http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=243093721

За матеріалами офіційного сайту МОН України.