Урочистий прийом дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей-сиріт у Харківській міській раді

22.05.2014. У міській раді вшановували дітей-сиріт, які закінчують школу. Урочистий прийом дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей-сиріт, які закінчують загальноосвітні навчальні заклади, відбувся 22 травня 2014 року у великій залі Харківської міської ради
. Цього року школи міста Харкова закінчують 68 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, серед яких 17 дітей - у Московському районі.
Випускників привітала заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.«Зараз для вас відкриваються нові можливості. Ви йдете в доросле життя. У вас з'явиться бажання вчитися, отримати цікаву професію. Ви повинні знати, що багато чого в цьому житті залежить від вас. Тому ви повинні докласти максимум зусиль, щоб подолати лінь і прагнути вперед до нових досягнень. Навчіться любити, і у вас все вийде. Я впевнена, що ви гідно ввійдете в доросле життя і не підведете високе звання харків'янина», - підкреслила Світлана Горбунова-Рубан.
Під час прийому вона зателефонувала Харківському міському голові Геннадію Кернесу, який зараз перебуває на лікуванні в Ізраїлі. Мер Харкова передав випускникам побажання успіхів і благополуччя.
Крім того, Світлана Горбунова-Рубан вручила дітям іменні путівки, які свідчать про державну гарантію утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом місяця всі діти цієї категорії отримають також грошову допомогу в розмірі 1 тис. грн.
Почесними гостями зустрічі також стали директор Департаменту освіти Ольга Деменко і директор Департаменту праці та соціальної політики Лариса Болгова.