/Files/images/Тарас.jpg

/Files/images/Редькін Тарас.jpg

Редькін Тарас Вікторович – позивний «Тарасик», який загинув за свободу та незалежність України під час виконання бойового завдання, льотчик-винищувач, майор Повітряних сил Збройних сил України, випускник 2013 року Харківської школи № 142.

Інформаційна довідка про Редькіна Тараса Вікторовича

Пресреліз відкриття меморіальної дошки Редькіну Т.В. на будівлі ХЛ №142 23 серпня 2023 року

Спогади дружини Тараса Катерини Редькіної

Інформація про Тараса Вікторовича Редькіна в мережі