БЕЗПЕКА ДІТЕЙ ВДОМА

/Files/images/ДІТИ ВДОМА 2.jpg

1. Не відчиняти двері ні знайомим, ні чужим. Вхідні двері гостям мають відчиняти лише дорослі.

2. Не розповідати телефоном іншим і те, що вона (дитина) вдома сама. Заборонити розмовляти з незнайомцями. На дзвінки відповідати, мовляв, мама чи тато зараз не може підійти до телефону, тому зателефонувати краще за годину.

3. Не кидати нічого з балкону. Не дивитися у вікно, не відчиняти його. За можливості поставити на вікна блокуючі засувки.

4. Не гратися з електроприладами, газовою плитою та кранами.

Біля телефону має бути список необхідних номерів, куди б малюк міг зателефонувати в екстреному випадку. Також варто розпланувати з дитиною її день: час обіду, виконання уроків, ігор, роботи по дому.