Звіт про роботу учнівського самоврядування «Єднання» за 2014/2015 н.р.

Учнівське самоврядування «Єднання» працює у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №142 Харківської міської ради Харківської області з 1996 року.

За І семестр 2014/2015 н.р. робота проводилась за такими напрямами:

1. військово-патріотичне виховання;

2. спортивно-оздоровча робота;

3. культурно-масова робота;

4. соціально-благодійна робота.

Проведені свято «Першого дзвоника», свято до Дня працівників освіти, святкові новорічні вистави «Снігова королева».

Активно у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №142 проходять акції «Щастя на крилах», «Серця до серця», «Допоможи Св. Миколаю».Члени учнівського самоврядування провели ряд цікавих бесід у молодшій, середній та старшій школі до Міжнародного Дня писемності, до Міжнародного Дня Демократії, до Міжнародного Дня Миру, до Міжнародного Дня людей похилого віку, до Дня ООН, до Всесвітнього Дня Дитини, до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, до Міжнародного Дня інвалідів, до Дня захисту прав людини.

10 грудня 2014 року цікаво пройшов Всеукраїнський урок «Права людини» в рамках Всеукраїнського тижня права з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.Учнівське самоврядування співпрацює з районною ветеранською організацією. Спільно з ними проведено День партизанської слави, огляд-конкурс строю та пісні для молодшої школи (5 грудня 2014року).

Активно працює прес-центр «Єднання». До кожного шкільного заходу випускаються стіннівки, фотозвіти.

Члени учнівського самоврядування активно допомагають проводити всі шкільні етапи змагань: Малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед 3-4, 5-6, 7-8 класів, «Веселі старти» для 2-3 класів, «Старти надій» для 7 класів, легкоатлетичної естафети, легкоатлетичного багатоборства, з футболу серед 5-6 класів, з баскетболу серед 9-11 класів.

Робота у ІІ семестрі 2014/2015 н.р. проводилася згідно з планом учнівського самоврядування «Єднання» на 2014/2015 н.р.