ПОРЯДОК
взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах

ПОРЯДОК
виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)

Про організацію соціального захисту учнів пільгових категорій

Робота із соціального захисту дітей пільгових категорій побудована відповідно до Закону України «Про охорону дитинства», Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей», міської комплексної програми «Назустріч дітям» на 2011-2015 р.р. та інших урядових та галузевих документів, що регламентують соціальний захист дітей пільгового контингенту.

З початком 2015/2016 навчального року проводиться постійна робота щодо виявлення дітей, які належать до пільгового контингенту (оформлено акти обстеження житлово-побутових умов проживання учнів, зібрані відповідні документи для підтвердження статусу) та був оновлений банк даних, за яким налічується 61 дитина пільгового контингенту. Організовано пільгове харчування для дітей з малозабезпечених сімей, дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З початком нового навчального року у школі проводяться бесіди за темами: «Знаємо свої права, виконуємо обов’язки», «Ми всі такі різні, але права у нас одні» та «Допомогти може кожен» тощо.

Здійснюється постійний зв'язок зі Службою у справах неповнолітніх, центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Московського району, виконкому, а також управління освіти Московської районної ради з метою координації дій щодо роботи з дітьми пільгового контингенту.

Постійно проводяться рейди по виявленню дітей, які ухиляються від навчання, вживають спиртні та наркотичні речовини та здійснюється постійний контроль за відвідуванням учнями школи. На сайті школи постійно оновлюються поради для учнів, вчителів та батьків.

Діти пільгового контингенту 100% охоплені гуртковою роботою, постійно проводиться індивідуальне та групове консультування для дітей пільгового контингенту та їхніх батьків (опікунів).